Vepřové maso

Vepřové maso pochází z našeho chovu v Choťovicích, který má více než dvacetiletou tradici. Vlastníme nukleový a rozmnožovací chov prasat plemene České bílé ušlechtilé. Zvířata jsou pod pravidelnou kontrolou veterinární správy a všechny prasničky jsou pravidelně měřeny ultrazvukem s cílem optimalizovat výšku špeku a podíl libové svaloviny. Zmodernizované stáje nabízí zvířatům pohodlné a bezstresové ustájení.

Hovězí maso

Hovězí maso pochází z našeho chovu v Žehuni. Zvířata jsou krmena plodinami z našich polí. Naším cílem je dodat maso ve špičkové kvalitě, proto maso zpracováváme a následně necháváme dozrát ve speciální chladírně. Tím ztrácí vodu a stává se křehčím a chutnějším. Křížíme masná plemena s cílem připravit pro Vás co nejlepší partie masa pro Váš kulinářský zážitek.

Telecí maso

Všechna telata se narodila na naší farmě v Žehuni a jsou krmena mléčnou směsí. Maso z mléčných telat je mnohem světlejší a křehčí. Vedle delikátní chuti nelze ani opomenout význam telecího z nutričního hlediska. Telecí má kalorickou hodnotu 580 Kj/100 g, jen 6 % tuku a 21 % bílkovin. Díky těmto hodnotám je telecí nepostradatelné pro lidi s dietou s nižším obsahem tuku a s redukční dietou. Telecí maso je to nejlepší a nejzdravější, co vám z různých druhů masa můžeme nabídnout.