Jsme rodinná firma a zabýváme se především chovem prasat a skotu. Vlastníme chov s více než dvacetiletou tradicí. V roce 2014 jsme zahájili výrobu masných výrobků a prodej masa. Následně jsme pro vás otevřeli podnikovou prodejnu přímo na farmě v Choťovicích.
Naši farmu najdete v malé vesničce Choťovice, nedaleko lázeňského města Poděbrady, 4 kilometry od dálnice D11 na 50. kilometru mezi Prahou a Hradcem Králové (EXIT 50 - Kolín, Žehuň). Kamenná prodejna se nachází v těsné blízkosti Hotelu Na Farmě, kde můžete ochutnat maso a uzeniny z naší produkce.

Naším cílem je nabídnout vám kvalitní výrobky z masa a koření, bez přidávání různých náhražek. Myšlenka otevření vlastní výrobny vznikla při spuštění provozu Hotelu Na Farmě. Stále více dodavatelů masa a uzenin upřednostňuje cenu na úkor kvality, což je pro kvalitní gastronomii nemyslitelné....
V letošním roce jsme na farmě vybudovali vlastní jatka. Našim zákazníkům garantujeme původ zakoupeného masa a výrobků. Zvířata se narodila u nás na farmě, jsou krmena kvalitním certifikovaným krmivem a následně zpracována. To vše pod přísným dohledem veterinární správy.
Pro velký zájem o naše produkty jsme otevřeli kamennou prodejnu v Praze a Hradci Králové.

E-SHOP

Pokud chcete mít jistotu dodání požadovaných partií masa a výrobků, je dobré si výrobky objednat přes naše internetové stránky nejméně 4 dny předem, do poznámky zadejte vámi požadovaný termín expedice. Zboží nachystáme a vakuově zabalíme. Dále zvolte místo, kde si objednávku vyzvednete.
Osobní odběr je možný ve všech našich kamenných prodejnách - v Choťovicích, Hradci Králové a Praze (zde platba pouze hotově).

Maso a uzeniny uchovávejte při teplotě 0 až 3 stupně Celsia. Jen tak bude zachována trvanlivost 14 dní.

Prodejna Choťovice

V kamenné prodejně na farmě v Choťovicích nabízíme dostupné výrobky a čerstvé maso každý čtvrtek a pátek od 8 do 17 hod. Bez objednání nemusí být požadované zboží a množství aktuálně k dostání, neboť naším cílem je čerstvost a kvalita potravin. Nevyrábíme na sklad.

FotogalerieJak to u nás vypadá.